Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri

Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri

Yapılara Estetik, Konfor ve Kalite Katıyoruz…

Çağın gerisinde kalmayın!

Beton duvarların aksine, dış ortamla iç yaşam alanını estetik bir şekilde birleştiren, yapısal ve görsel birçok avantajı olan alüminyum giydirme cephe sistemlerini ve bu işte uzman olan Kafdaş Yapı’yı tercih edin.

Çorlu alüminyum giydirme cephe firmaları arasında yadsınamaz bir yere sahip Kafdaş Yapı olarak; ihtiyaçlarınızı karşılamak için başta Çorlu, İstanbul ve Trakya bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’de alüminyum giydirme cephe sistemleri alanında hizmet vermekteyiz.

Bireysel ya da kurumsal olarak ihtiyaç duyacağınız alüminyum giydirme cephe sistemlerini profesyonel ekibimizle, kaliteli, hızlı, güvenilir, estetik ve ekonomik olarak çözüme ulaştırıyoruz.

Tasarım ve Uygulama Bizim İşimiz…

Projelerimize; teknik personel tarafından yapılan keşif ve ölçüm sonrasında, müşterilerimizin taleplerine uygun tasarımları oluşturarak başlıyoruz. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, kalite ve güvenlikten ödün verilmeyen maliyet analizleri ile en ekonomik ve estetik çözümleri sunuyoruz.

Uygulama esnasında Türkiye’nin önde gelen alimünyum üretici ve tedarikçi firmalarına ait uzun ömürlü, kaliteli ve güvenilir malzemelerini kullanıyoruz.

Gerek çalışanlarımızın gerekse müşterilerimizin güvenliği açısından; iş sağlığı ve iş güvenliği mevzuatlarına uygun tedbirlerin alındığı şantiyelerimizde, kalifiye ekibimizle hızlı ve profesyonel bir çalışma ortamı kuruyoruz.

Müşterilerimizle projenin her aşamasında bilgi paylaşımında bulunuyor ve fikirlerini alıyoruz.

Modern ve Yenilikçi Mimari Yelpazemiz Çok Geniş…

Sınırlı mekânlarda sınırsız hayalleri gerçekleştirmek için hazırız…

Hem müşterilerimizin hem de firmamızın ortaya koyacağı modern ve yenilikçi fikirleri hayata geçirme yeteneğimizle, mükemmeliyetçiliğin peşindeyiz.

Yapıların bütününü kapsayan alüminyum giydirme cephe uygulamalarının yanında,  silikon cephe sistemleri, transparan cephe sistemleri, kapaklı cephe sistemleri, kompozit panel kaplama, seramik kaplama, alüminyum mesh panel sistemleri, alüminyum sürme doğrama sistemleri, ısı yalıtımlı alüminyum doğrama, ofis bölme sistemleri, kış bahçesi, cam balkon, alüminyum kapı pencere gibi lokal uygulamalar için de taleplerinizi bekliyoruz.

Yaptıklarımız, yapacaklarımızın güvencesidir...

Mimari çeşitliliğimizi Projelerimiz bölümünden inceleyebilir, arzu ettiğiniz takdirde referanslarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Siz de yapılarınızda estetik, konfor ve kaliteyi tercih ediyorsanız; iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir, alüminyum giydirme cephe fiyatlarını öğrenebilir, en ekonomik çözümleri sunacak olan sektörün lider firması Kafdaş Yapı ile sizi ileriye götürecek yeni bir yola çıkabilirsiniz.

kafdasyapi_whatsapp kafdasyapi_whatsapp kafdasyapi_telefon