Alüminyum Mesh Panel Sistemleri

Alüminyum Mesh Panel Sistemleri

Yapıların İç ve Dış Cephesinde Alüminyum Mesh Panelleri…

Alüminyumun hafifliğini estetik ile birleştirin…

Özellikle havaalanları, oteller ve ofisler başta olmak üzere binaların iç ve dış cephelerinin, perde duvarlarının, tavanlarının, güvenlik duvar ve cephelerinin, iç bölmelerin ve çatıların kaplanması ve dekorasyonu maksadıyla kullanılan en popüler malzeme olan alüminyum mesh panel sistemlerini ve alanın tecrübeli firması Kafdaş Yapı’yı tercih edin.

Çorlu alüminyum mesh panel sistemleri alanında güvenebileceğiniz Kafdaş Yapı; Çorlu, İstanbul ve Trakya bölgesi ile birlikte tüm Türkiye’de alüminyum mesh panel sistemleri alanında hizmet vermektedir.

Alüminyum mesh panel sistemlerinin; binalara sıradışı ve görsel efektler kazandırma, çağdaş görünüm için ideal malzeme olma, geliştirme ve tadilatlar için hızlı dönüşüm sağlama özelliklerini müşterilerimizin lehine kullanıyor ve onları maliyet-etkin uygulamalarla buluşturuyoruz.

Her Aşamada Profesyonel Yaklaşımlar…

Alüminyum mesh panel sistemlerini uygulamaya keşif ve ölçüm ile başlıyoruz. Hazırladığımız üç boyutlu tasarımları ve proje analizini müşterilerimize sunuyor, onların değerli katkıları ile yola çıkıyoruz.

Müşterinin talepleri doğrultusunda, standart ya da özel üretim olan estetik, kaliteli ve uzun ömürlü alüminyum mesh panelleri kullanıyoruz.

Projenin başından sonuna kadar iş sağlığı ve iş güvenliği mevzuatlarına harfiyen uyuyor, tüm tedbirleri alıyoruz.

Ekonomik ve Ergonomik Çözümler Sunuyoruz…

İç ve dış ortamda güzelliği hak ediyorsunuz …

Binaların iç ve dış dekorasyonlarında; özel tasarım, delikli, oymalı ve desenli alüminyum mesh paneller ile müşterilerimize ekonomik ve estetik çözümler üretiyoruz.

Alüminyum mesh panel sistemleri uygulamalarımızı Projelerimiz bölümünden inceleyebilir, bilgi için güvenilir referanslarımıza başvurabilirsiniz.

Siz de hem güvenilir hem de estetik iç ve dış cephelere en ekonomik şekilde sahip olmak istiyorsanız; iletişim bilgilerini kullanarak Kafdaş Yapı ile irtibata geçebilirsiniz. Alüminyum mesh panel sistemleri fiyatlarını öğrenmek ve danışmanlık almak için bizi arayabilirsiniz…

kafdasyapi_whatsapp kafdasyapi_whatsapp kafdasyapi_telefon