Kapaklı Cephe Sistemleri

Kapaklı Cephe Sistemleri

Estetiği Ergonomi ile Birleştiriyoruz…

Yapıların havalandırmasını, dış cephenin estetiğini bozmadan sağlıyoruz…

Yaşam alanındaki temiz hava sirkülasyonunu doğal yollardan sağlamak, silikon cephenin estetik yapısını bozmadan içe ya da dışa doğru açılan pencerelere sahip olmak için en çok tercih edilen kapaklı cephe sistemlerini ve bu işin kompedanı Kafdaş Yapı’yı tercih edin.

Çorlu kapaklı cephe sistemleri alanında kendisini ispatlamış olan Kafdaş Yapı; Çorlu, İstanbul ve Trakya bölgesinin yanında tüm Türkiye’de kapaklı cephe sistemleri alanında hizmet vermektedir.

Kalifiye elemanlarımızla camın sade ve estetik görünümünü, ergonomik hale getiriyor sizlere ekonomik, kaliteli, hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Tasarım ve Uygulamanın Her Aşamasında Şeffafız…

Kapaklı cephe projemiz; tüm projelerimizde olduğu gibi keşif ve ölçümle başlıyor. Yaptığımız hassas analizin yanısıra müşterilerimiz tarafından yapılan katkıların ışığında en uygun projeyi tasarlıyor ve uygulama evresine geçiyoruz.

Tüm projelerimizde uzun ömürlü, kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanıyoruz. Türkiye’nin lider üretici ve tedarikçi firmaları ile çalışıyoruz.

İş sağlığı ve iş güvenliği mevzuatlarına harfiyen uyuyor, müşteri ve çalışanlarımızın güvenliğini asla tehlikeye atmıyoruz.

Projenin her aşamasında müşterilerimizle dirsek temasında çalışıyor, onların katkılarını birinci önceliğimiz olarak kabul ediyoruz.

Ekonomik Farklı Çözümler Üretiyoruz…

Görselliği kullanım kolaylığıyla birleştirmek için hazırız…

Mükemmeliyetçi yaklaşımın modern yenilikçi mimariye entegrasyonu ile ödediği ücretin karşılığını almış mutlu dostlar edinmek istiyoruz.

Kapaklı cephe sistemleri ile yapılarınızı şık bir görünüme kavuşturmak, onlara kolay ve kullanışlı havalandırma imkanları kazandırmak için taleplerinizi bekliyoruz.

Alternatif zenginliğimizi Projelerimiz bölümündeki geçmiş uygulamaları inceleyerek görebilir, referanslarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Siz de hem estetik hem de ergonomik dış ve iç cephelere sahip olmak istiyorsanız; iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçebilir, kapaklı cephe fiyatlarını öğrenebilir, sektörün lideri Kafdaş Yapı tarafından size özel sunulacak ekonomik çözümlerle mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.

kafdasyapi_whatsapp kafdasyapi_whatsapp kafdasyapi_telefon