Kompozit Panel Kaplama Sistemleri

Kompozit Panel Kaplama Sistemleri

Yapılara Farklı Renk ve Şekillerde Şıklık Ekliyoruz…

Yapınız, Hayallerinizi Sınırlandırmasın!

Sıradan ve basit görünümlü yapıların yerine, size renk ve form özgürlüğü sunan çağdaş ve pürüzsüz alüminyum kompozit panel kaplama sistemlerini ve bu işin uzmanı Kafdaş Yapı’yı tercih edin.

Çorlu alüminyum kompozit panel kaplama firmaları içinde önemli bir yere sahip Kafdaş Yapı olarak; Çorlu, İstanbul ve Trakya bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de alüminyum kompozit panel kaplama sistemleri alanında hizmet vermekteyiz.

Yapılarınızın kompozit panel kaplama uygulamalarını, size özel uygun maliyetlerle hızlı, kaliteli ve güvenilir bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

Tasarımdan Uygulamaya Giden Güvenilir Bir Yol…

Yapılarınız ve uygulama alanlarınız, teknik personelimiz tarafından yapılacak keşif ve ölçümden sonra, analiz edilmekte, kalite ve güvenliğin içselleştirildiği modern ve eşsiz tasarımlar oluşturulmaktadır. Yapınızın uygulama sonrasında alacağı gerçek görünüm ve yapısal özellikler tarafınıza sunulmaktadır.

Projelerimizin tamamında Türkiye’nin önde gelen kompozit malzeme firmalarına ait uzun ömürlü, kaliteli ve güvenilir malzemelerini kullanıyoruz.

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenliği için; iş sağlığı ve iş güvenliği mevzuatlarına uygun tüm tedbirleri alıyor, hızlı ve profesyonel bir çalışma ortamı tesis ettiğimiz şantiyelerimizde, kalifiye ekibimizle çalışıyoruz.

Projenin her aşamasında müşterilerimizle bilgi paylaşımında bulunuyor ve fikirlerine başvuruyoruz.

Farklı Alternatifler, Sınırsız Seçenekler…

Karar vermeniz yeterli…

Renk kartelasında yer alan tüm RAL renklerini kullanarak firmanızın kurumsal yapısına ve zevkinize en uygun iç ve dış cepheyi gerçeğe dönüştürüyoruz. Tek hedefimiz ise sizi memnun etmek…

Kompozit panel kaplama sistemleri ile yapılarınızın iç ve dış cephesini hayaleriniz ile birleştirmek, onlara estetik ve prestij kazandırmak için taleplerinizi bekliyoruz.

Uygulama çeşitliliğimizi Projelerimiz bölümünden inceleyebilir, iş ortaklarımız ve müşterilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Siz de yapınızın iç ve dış cephesini zevkiniz, hayalleriniz ve firmanızın kurumsal yapısıyla bütünleştirmek istiyorsanız; iletişim bilgilerimiz ile bize ulaşabilir, kompozit panel kaplama fiyatlarını öğrenebilir, size özel eşsiz bir proje için sektörün lideri Kafdaş Yapı ile yola çıkabilirsiniz.

kafdasyapi_whatsapp kafdasyapi_whatsapp kafdasyapi_telefon