Silikon Cephe Sistemleri

Silikon Cephe Sistemleri

Sizi Doğal, Ferah ve Estetik Binalar İçinde Yaşatmak İstiyoruz…

Çalışma ve yaşam alanlarınızı, dışarıdaki doğal alanla estetik bir biçimde bütünleştirmek ister misiniz?

Yaşamın her alanında doğal yapısı gereği tercih edilen camın, en estetik şekliyle yapılara giydirildiği, aydınlık çalışma ortamında ve doğal dış manzara eşliğinde çalışanların motivasyonunun arttırıldığı silikon giydirme cephe sistemlerini ve bu işte uzman olan Kafdaş Yapı’yı tercih edin.

Çorlu silikon cephe firmaları arasında lider olan Kafdaş Yapı; başta Çorlu, İstanbul ve Trakya bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’de silikon cephe sistemleri alanında hizmet vermektedir.

Profesyonel ekibimizle, yapılara camdan şık elbiseler giydiriyor, ihtiyaçlarınızı kaliteli, hızlı, güvenilir, estetik ve ekonomik olarak karşılıyoruz.

Camın Sadeliğini Estetiğe Dönüştürmek İçin Adım Adım İlerliyoruz…

Silikon cephe serüvenimiz; teknik personelimizin keşif ve ölçüm yapmasıyla başlıyor. Müşterilerimizin değerli fikirlerini alarak, kalite ve güvenliğin ön planda tutulduğu maliyet analizlerimizi yapıyoruz. Hem bir sanatçı hem de bir ekonomist hassasiyetiyle en estetik ve ekonomik çözümleri üretiyor ve sadece müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.

Malzeme tercihimizi uzun ömürlü, kaliteli ve güvenilir malzemelerden yana yapıyoruz. Bunun için Türkiye’nin önde gelen alimünyum üretici ve tedarikçi firmaları ile iş ortaklığı yapıyoruz.

Müşteri ve çalışanlarımızın güvenliği için; iş sağlığı ve iş güvenliği mevzuatlarında yer alan tüm tedbirlere riayet ediyor, güven ve huzur dolu çalışma ortamımızla işlerimizi hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlıyoruz.

Tasarım aşamasından uygulamanın tamamlanmasına kadar tüm aşamalarda müşterilerimizin değerli fikir ve katkılarına başvuruyor, talepleri süratle karşılıyoruz.

Cam Giydirme Sanatına Çok Farklı Yönlerden Yaklaşıyoruz…

Yapılarınızı farklılaştırmak ve güzelleştirmek için hazırız…

Amacımız; mükemmellikle yoğrulmuş estetiği, müşterilerimize sunmak.

Silikon cephe sistemleri ile yapılarınızın dış cephesini, camın güzelliği ile süslemek ve onlara geniş bir cephe kazandırmak için taleplerinizi bekliyoruz.

Biz bunu hep yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz...

Farklı çizgimizi Projelerimiz bölümünden inceleyebilir, güvenilir referanslarımızdan bizimle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Siz de doğal, ferah ve estetik yapılara sahip olmak istiyorsanız; iletişim bilgilerimiz ile bize ulaşabilir, silikon cephe fiyatlarını öğrenebilir, en ekonomik çözümleri sunacak olan sektörün lideri Kafdaş Yapı ile yapılarınıza estetik ve değer katabilirsiniz.

kafdasyapi_whatsapp kafdasyapi_whatsapp kafdasyapi_telefon